TLAČOVÁ SPRÁVA

Stanovisko k výrubu drevín na Drotárskej ceste v Bratislave

#85stromov

V uplynulých dňoch bol v médiách a na sociálnych sieťach prezentovaný prípad výrubu 85 stromov na súkromnom pozemku nachádzajúcom sa na Drotárskej ulici v Bratislave. Hoci výrub vyvolal vlnu nevôle, bol vykonávaný legálne a oprávnenou osobou.

Čítať viac

Spoločnosť ISMONT a pripravovaný developerský projekt RIVIERA NITRA podporia nový ročník súťaže MISS SLOVENSKO 2021 ako hlavný reklamný partner.

Víťazka 26. titulu MISS SLOVENSKO získa postup na Miss World, moderný 3-izbový byt na 1 rok v jednom z projektov spoločnosti ISMONT.

Čítať viac

Vybavia viac pacientov. Zmeny na onkológii vyšli na stotisíc eur

Priestory onkologickej ambulancie zmenili na nepoznanie. K dispozícii sú až štyri, v každej z nich vybavia až 30 pacientov denne.

Čítať viac

Súkromná firma pomohla nemocnici, financovala rekonštrukciu onkologických ambulancií

Investíciu v hodnote 100 tisíc eur nemocnici darovala miestna stavebná firma ISMONT.

Čítať viac

Úspešný projekt OPÁL v Jarovciach spustil druhú etapu predaja

Projekt Opál Jarovce po úspešnom a veľmi rýchlom predaji bytov a najmä viladomov v prvej etape spustil predaj nehnuteľností patriacich do etapy 2

Čítať viac

V Jarovciach vznikne projekt Opál

Mestská časť Jarovce patrí k najmenším bratislavským mestským častiam, ale ani tej sa nevyhýba prudký rast. K niekoľkým aktuálne rozpracovaným projektom sa môže čoskoro pridať ďalší: Opál Jarovce, ktorý do lokality prinesie nové bytové aj rodinné domy. Developerom je spoločnosť Ismont.

Čítať viac

V Trnave zrekonštruujú historickú budovu na bytový dom Ambris

V širšom centre Trnavy pripravuje miestny developer Ismont ďalší rezidenčný projekt. Tentoraz ide o menší bytový dom Ambris, ktorý vzniká premenou historickej budovy na Ulici Andreja Žarnova neďaleko nemocnice.

Čítať viac

V Trnave sa pripravuje rezidenčný projekt MIKO s 250 bytmi, zaujme aj výbornými cenami

Komfortné bývanie na úrovni, kvalitnú a modernú stavbu s nízkymi nákladmi na bývanie a až o štvrtinu lacnejšie ceny bytov sľubuje pripravovaný rezidenčný projekt MIKO situovaný na voľných pozemkoch medzi ulicami Zelenečská a Mikovíniho na okraji sídliska Linčianska v Trnave.

Čítať viac

Víťazkou Miss Slovensko 2019 sa stala Bratislavčanka Frederika Kurtulíková

Víťazkou 24.ročníka projektu MISS SLOVENSKO sa v sobotu večer stala 24-ročná Frederika Kurtulíková z Bratislavy.

Čítať viac

Súčasťou novej cyklocesty z Trnavy do Zelenča bude aj obchodno-podnikateľská zóna Island

Na spolupráci pri jej výstavbe sa dohodli samosprávy a podporu prisľúbil aj súkromný investor, ktorý plánuje výstavbu obchodno-podnikateľskej zóny ISLAND na Linčianskej v Trnave.

Čítať viac

Na bočnej ceste z Ružinova do Vrakune vyrastá menšie bytové Lilum

Lokalita známa ako Na piesku, čo je bočná spojnica medzi bratislavským Ružinovom a Vrakuňou sa popri iných menších novostavbách rozrastie aj o Lilum. Stojí za ním trnavská stavebno-developerská spoločnosť Ismont.

Čítať viac

Rezidečná časť Novej Linčianskej ožíva. Bytový komplex MIKO bude odovzdávať prvých 120 bytov

Rezidenčný komplex MIKO na okraji sídliska Linčianska je jedným z najväčších developerských projektov na území Trnavy. Zámer vyrastá postupne v niekoľkých etapách. Prvá z nich – pozostávajúca z dvoch bytových domov a 120 bytov – je v štádiu finálnych úprav, čoskoro nadíde čas preberania bytov novými majitľemi.

Čítať viac

Najväčší developeri: Pozrite si, kto postavil najviac bytov

Na Slovensku bolo ku koncu marca tohto roku rozostavaných rekordných vyše 72-tisíc bytov. Už viac ako tri roky trvá nárast výstavby, ktorý zvrátil predchádzajúci štyri a pol ročný pokles. Podieľajú sa na tom známe mená veľkých developerov, ale aj menšie lokálne spoločnosti či individuálni stavebníci.

Čítať viac

Developerský projekt ISLAND prinesie do lokality na okraji Trnavy nový život

Už v priebehu jarných mesiacov roka 2019 odštartuje v lokalite medzi Zelenečskou a Mikovíniho ulicou realizácia projektu komerčno – podnikateľskej zóny ISLAND na okraji Trnavy. Projekt je súčasťou odvážneho zámeru Nová Linčianska, súčasťou ktorého je okrem zóny ISLAND aj rezidenčný projekt MIKO.

Čítať viac

V Trnave odštartuje výstavba obchodného centra. Ukázalo nové vizualizácie

Na okraji Trnavy pribudne nové obchodné centrum Island, ktoré investor Ismont predstavil ešte vlani. S výstavbou chce začať v najbližších mesiacoch. Súčasťou projektu je aj administratívny objekt s kanceláriami. V retailovej časti je prvým potvrdeným nájomcom Billa.

Čítať viac

Misska Frederika Kurtulíková ukázala svoj nový byt: Pozrite na to kráľovstvo!

Novou kráľovnou krásy pre rok 2019 sa stala sympatická Bratislavčanka, ktorej v súťaži pomohlo aj to, že sa niekoľko rokov venuje modelingu. Jednou z jej výhier bol aj priestranný trojizbový byt, ktorý bude najbližší rok jej hniezdočkom.

Čítať viac

Bytový komplex MIKO rastie podľa plánov. Prví obyvatelia sa budú sťahovať už na začiatku roka 2019

Jeden z najväčších aktuálnych developerských projektov v Trnave – bytový komplex MIKO rastie podľa plánov. Postupne začína meniť tvár sídliska Linčianska, ktorá bola doteraz považovaná medzi obyvateľmi za menej atraktívnu časť Trnavy.

Čítať viac

Green Village je nová obytná zóna v Dunajskej Lužnej

Dunajská Lužná sa rozrastie o ďalšiu obytnú zónu. Stavebno-developerská spoločnosť Ismont pôvodom z Trnavy spustila predaj a chystá výstavbu projektu Green Village. Na okraji bratislavského satelitu v smere na Dunajskú Stredu pribudne v prvej fáze 173 bytov.

Čítať viac

Toto je nový domov kráľovnej krásy! Frederika Kurtulíková si prevzala kľúče od luxusného bytu

Veľkometrážny zariadený byt s terasou i parkovaním bude jej oázou pokoja počas nasledujúceho roka kraľovania. "Som vďačná a nadšená. Byt je vďaka terase po obvode celého bytu krásne presvetlený a naozaj veľký.

Čítať viac

V Stupave pripravujú projekt Noemis, prinesie 158 bytov

Stupava zažíva pestré realitné obdobie. V pomerne krátkom čase predstavili ďalší realitný projekt, ktorý prinesie nadštandardný počet bytov. Rezidenčný komplex Noemis má ambíciu ponúknuť 158 bytových jednotiek. Stavať by sa malo začať už tento rok.

Čítať viac

Odštartovala výstavba bytového komplexu MIKO na okraji Trnavy. Čo všetko projekt prinesie?

Po istom časovom zdržaní odštartovala v minulých dňoch výstavba bytového komplexu MIKO na Mikovíniho ulici v Trnave. O projekte hovoríme so zástupcom investora Michalom Žitníkom.

Čítať viac

MISS SLOVENSKO 2019: Prvý deň v novom byte

Víťazka 24.ročníka súťaže Miss Slovensko Frederika Kurtulíková si v pondelok 13. mája slávnostne prevzala kľúče od svojho nového 3-izbového bytu v rezidenčnom projekte Green Village v Dunajskej Lužnej. Veľkometrážny zariadený byt s terasou i parkovaním bude jej oázou pokoja počas nasledujúceho roka kraľovania.

Čítať viac

Work & Live. Nový trend v modernom bývaní aj v projekte Opál Jarovce

Mnohí z nás už dnes pracujeme na dobre známy home office, prípadne sme podnikatelia s vlastnými firmami, živnostníci či máme doplnkovú zárobkovú činnosť k bežnej práci.

Čítať viac

V Jarovciach vyrastie projekt bývania, aký na Slovensku nemá obdobu

Projekt Opál je spojením nadčasovej architektúry, nízkoenergetického štandardu a skvelej lokality v blízkosti Bratislavy.

Čítať viac

Sídlisko s negatívnou povesťou mení aj výstavba obytného súboru

V polovici januára sme priniesli informácie o zóne Nová Linčianska od developersko-stavebnej spoločnosti ISMONT, s.r.o..Miesto realizácie je umiestnené na juhu zastavaného územia Trnavy a zasahuje sídlisko Linčianska, ...

Čítať viac

Nová Miss Slovensko sa má na čo tešiť: Tieto exkluzívne ceny čakajú na víťazku!

Víťazka, ale aj všetky ostatné dievčatá získajú mnoho ďalších krásnych cien. Najväčšou výhrou je už ale samotná účasť v projekte Miss Slovensko. A ten bude presne taký, aký si ho finalistky vytvoria. Každý jeden ročník je totiž hlavne o nich a kolektíve, ktorý vytvoria.

Čítať viac