Pracovná pozícia

Autorizovaný projektant stavebných konštrukcií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– projekčné a inžinierske činnosti
– komplexné vypracovávanie projektových dokumentácií (DÚR, DSP, DRS)
– projektovanie bytových, nebytových a administratívnych budov
– koordinácia a kontrola príslušných činností so stavebnými profesiami
– kontrola realizácie na stavbách
– komunikácia s klientami
– tendrovanie a komunikácia s dodávateľmi

Zamestnanecké výhody, benefity

– práca v stabilnej stavebnej spoločnosti
– práca v mladom dynamickom kolektíve
– 13. plat, vernostný zamestnanecký program
– firemné akcie, teambuildingy

Informácie o výberovom konaní

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou ISMONT, s.r.o. v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom skartované.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2023 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

pozemné staviteľstvo

Ostatné znalosti

AutoCAD – Pokročilý
Revit – Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

7

Osobnostné predpoklady a zručnosti

samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, lojálnosť, odolnosť voči stresu