O nás

Moderná
stavebná spoločnosť

O nás

O spoločnosti

Počas pôsobenia na slovenskom trhu sme zanechali za sebou sériu úspešných stavieb, ktoré sa podpísali na množstve skúseností a zvýšenej schopnosti odborne a pohotovo reagovať na nové požiadavky klienta a špecifiká stavby. Základom je pre nás kvalita organizačných procesov, stavebných prác, angažovanosť a zodpovednosť ku klientovi, ako aj k stavbe samotnej.

Kladieme dôraz na profesionalitu a spoľahlivosť, pretože dobré meno a vaša dôvera sú pre nás prioritou. Naša spoločnosť realizuje výstavbu širokej škály rodinných a bytových domov za bezkonkurenčné ceny.

Ďalšou významnou činnosťou spoločnosti je profesionálne a komplexné poradenstvo v oblasti realít, od sprostredkovania predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností až po výstavbu moderných rodinných a bytových domov. Zabezpečíme všetky potrebné dokumenty súvisiace s predajom alebo kúpou nehnuteľnosti, celú právnu (zmluvnú) dokumentáciu nevyhnutnú k uskutočneniu konkrétneho obchodného prípadu.

Kladieme dôraz na profesionalitu
a spoľahlivosť, pretože dobré meno
a vaša dôvera je pre nás prioritou.

Ivan Slíž - konateľ spoločnosti

Ismont - O nas

Služby

 • 01

  Developer

  Budujeme, staviame, tvoríme. Kvalita organizačných procesov a stavebných prác, angažovanosť a zodpovednosť sú pre nás prioritou.

 • 02

  Investor

  Sme vizionári a dokážeme identifikovať príležitosť. Príležitosť na rozvoj, rast i úspech. Investujeme do projektov a sme súčasťou nových vízií a zmien.

 • 03

  Stavebná
  spoločnosť

  Od nášho počiatku sa venujeme stavebníctvu a za viac ako 11 rokov sme vytvorili veľa zaujímavých projektov a získali množstvo skúseností.

 • 04

  Prenajímateľ obchodných priestorov

  Sme prenajímateľom nebytových a obchodných priestorov. Staviame novostavby a celé štvrte s ponukou polyfunkčných priestorov na prenájom.

 • 05

  Realitná kancelária

  Poskytujeme komplexné poradenstvo v oblasti realít. Zabezpečíme všetky potrebné dokumenty a zjednodušíme celý proces získania vášho nového bývania.

 • 06

  Property a facility management

  Poskytujeme služby v oblasti správy bytových a nebytových priestorov. Našou prioritou je zabezpečiť komplexnú správu a bezproblémovú prevádzku budov.

 • 07

  Energetická spoločnosť

  Sme alternatívnym poskytovateľom v elektroenergetike, plynárenstve a tepelnej energetike. Kladieme dôraz na výstavbu nízkoenergetických budov.

 • 08

  Provider internetového pripojenia

  Sme poskytovateľom internetového pripojenia a telekomunikačných služieb pre všetky naše novostavby a projekty.

 • 09

  Nadácia

  Venujeme sa charitatívnym projektom. Pod krídlami našej nadácie hľadáme nové cesty ako pomôcť a skvalitniť život tým, ktorí to najviac potrebujú.

Newsletter

Prihláste sa
pre odber noviniek

Nezmeškajte novinky o našich projektoch

Zadajte váš e-mail