Pracovná pozícia

Elektrikár

Elektrikár

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dopĺňame tím elektrikárov pre viaceré projekty.
Inštalácie NN, bleskozvodov, MaR, štrukturovanej kabeláže…

Zamestnanecké výhody, benefity

– práca v stabilnej stavebnej spoločnosti
– práca v mladom dynamickom kolektíve
– nadštandardné motivujúce finančné ohodnotenie
– vernostný zamestnanecký program, 13. plat
– firemné akcie, teambuildingy

Informácie o výberovom konaní

Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou ISMONT, s.r.o. v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 6 mesiacov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom skartované.

Lokalita

– Okres Martin
– Bratislavský kraj
– Trnavský kraj
– Nitriansky kraj

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.2.2023 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

elektrikár

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

odborná spôsobilosť v elektrotechnike 508/2009 Z.z. min. §21

samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, lojálnosť, odolnosť voči stresu