Projekt PANORAMA poskytuje to pravé pre milovníkov tichých lokalít s nádhernými výhľadmi. Kto z nás by po rušnom pracovnom týždni nechcel prísť do oázy pokoja, sadnúť si na terasu a relaxovať s výhľadom z nádherného veľkého panoramatického pozemku? Novostavby samostatne stojacich rodinných domov Modern alebo NEW v novovzniknutej lukratívnej lokalite v obci Vinohrady nad Váhom vzdialenej iba 6 kilometrov od mesta Sereď a napojenia na diaľnicu Vám toto všetko poskytnú.

„Bývanie s výhľadmi, aké inde nenájdete. ".

PANORAMA

Domy MODERN s niekoľkoročnou tradíciou výstavby spĺňajú požiadavky moderných a náročných klientov. Pri výstavbe je kladený dôraz na kvalitu, dizajn a praktickosť. Rodinné domy budú na pozemkoch s rozlohou od 487m²  do 706 m². Súčasťou domu je terasa a otvorené garážové státie s možnosťou zmeny na uzavretú garáž.  Domy NEW  budú na pozemkoch s rozlohou od 420m² m2 do 614m². Súčasťou domu je terasa a prístrešok.

Vďaka kľudnej obci, okolitým výhľadom na prírodu a dobrému napojeniu na diaľnicu môžu byť domy aj šikovným útekom za rekreáciu pre mestských ľudí.