Plánujete sa usadiť a založiť rodinu? Poobzerajte sa po bývaní v Istrici

Plánujete sa usadiť a založiť rodinu? Poobzerajte sa po bývaní v Istrici

Túžite po novom bývaní v modernej lokalite Banskej Bystrice, no rušné centrum vás neláka a chcete byť obklopení pekným prostredím? Obytný komplex Istrica ponúka ideálne riešenie pre všetkých, ktorí si plánujú založiť rodinu alebo sa usadiť v blízkosti prírody. Predpredaj bytov a domov je spustený, nezmeškajte ho.

Predstavme si Istricu

Obytný komplex Istrica tvorí súbor štyroch bytových domov s 194 bytovými jednotkami a 17 rodinnými domami s vlastnou záhradou a garážou. Nachádza sa v priamom dotyku s prírodou Borovicového hája a približne 10 minút autom od lyžiarskeho strediska Šachtičky. Projekt ponúka vysnívaný domov pre každého, kto hľadá moderné, pohodlné a nízkonákladové bývanie v novostavbe v dostupnej a výhodnej lokalite so skvelou občianskou vybavenosťou.

Správne riešenie, ak hľadáte pokoj, no nechcete byt odstrihnutí od zvyšku sveta

Ak už ste rodičia alebo plánujete rozšíriť rodinu, určite oceníte ideálne podmienky, ktoré Istrica ponúka pre zdravý vývin detí. Namiesto nahusto postavených panelákov v nelichotivom prostredí sa tu môžete tešiť na bezpečné prostredie lesoparku s chodníkmi na prechádzky, korčuľovanie či bicyklovanie. Súčasťou komplexu bude aj detské ihrisko a materská škôlka priamo v areáli.

Milovníci aktívneho životného štýlu si v Istrici prídu naozaj na svoje. Okrem lesných cestičiek na beh a cyklotrasy v blízkom okolí, ocenia tiež bohatú občiansku vybavenosť susediaceho sídliska Sásová, kde nájdu všetky potrebné služby. Jednoducho povedané, v Istrici bude na dosah všetko, čo potrebujete pre aktívny a zdravý životný štýl:

Istrica praje aj seniorom

Pre seniorov predstavuje Istrica útočisko pokoja a bezpečia. Prízemné byty s jednoduchým a bezpečným prístupom zaistia bezproblémový pohyb aj imobilným obyvateľom, ktorí žijú sami a nemajú dennodenne k dispozícii pomocnú ruku.

Nebudú mať žiadne prekážky pri každodenných vychádzkach do okolitej prírody. Lesopark ich bude lákať na pravidelné zdraviu prospešné prechádzky na čerstvom vzduchu alebo posedenia s priateľmi na lavičkách uprostred zelene.

V ponuke bytov a rodinných domov v Istrici si určite vyberie každý. K dispozícii sú:

Výstavba moderného bytového komplexu Istrica začala tento rok a dokončenie stavby sa plánuje na leto 2026. Ešte stále je na predaj množstvo bytov a domov, takže ak premýšľate nad usadením sa v príjemnej bystrickej lokalite, pozrite sa na podrobnejšiu ponuku bývania priamo na stránke Istrice.

Newsletter

Prihláste sa
pre odber noviniek

Nezmeškajte novinky o našich projektoch

Zadajte váš e-mail