Projekt Noemis Stupava: bývajte v pôsobivom, modernom a útulnom prostredí

Projekt Noemis Stupava: bývajte v pôsobivom, modernom a útulnom prostredí

Začínate seriózne premýšľať nad tým, že by ste sa presťahovali do vlastného bytu? Bývanie v prenájme má isté výhody (hlavne pre mladých ľudí), no v istom štádiu života človek potrebuje mať pevnú pôdu pod nohami a zázemie, v ktorom si môže založiť rodinu a poskytnúť jej priaznivé miesto na život. Ak bývate v Stupave alebo okolí, určite vás bude zaujímať projekt Noemis Stupava ponúkajúci nádherné bývanie. 

Čím je Noemis jedinečný? 

Už na prvý pohľad vás chytí za srdce unikátny dizajn pripomínajúci biblickú Noemovu archu, v ktorej sa skrývajú nadštandardné byty. Na svoje si príde každý, kto od svojho nového hniezdočka očakáva profesionálne a kvalitné spracovanie dotiahnuté do toho najmenšieho detailu

Preto ak patríte medzi perfekcionistov a potrpíte si na vyšší štandard, sme si istí, že projekt Noemis Stupava vás zaujme nielen dizajnom, ale aj funkčnosťou. Čo sa týka bytov, každý záujemca nájde to pravé. V ponuke sú jedno až štvorizbové byty.

Pokojná lokalita a výborná dostupnosť

Bývať na tomto mieste má ďalšiu výhodu, ktorou je výborná lokalita a dostupnosť. Každý od bývania vyžaduje, aby bolo na pokojnom mieste, avšak nie príliš ďaleko od civilizácie a mestského života. A v dnešnom svete je čoraz zložitejšie natrafiť na niečo také, keďže ľudí hľadajúcich domov pribúda a množstvo pozemkov či celkovo možností na bývanie nie je tak veľké ako kedysi

Bývanie v Noemis Stupava je stelesnením harmónie, keďže v blízkosti je les, kde si môžete ísť po práci vyvetrať hlavu a zregenerovať telo i dušu. Núdza nie je ani o cyklotrasy a turistické chodníky, kde môžete tráviť voľný čas s rodinkou.

Stupava je malé mestečko situované neďaleko hlavného mesta, takže kedykoľvek vám bude chýbať typická mestská atmosféra, sadnete do auta a o chvíľu ste v centre diania. Nakupovanie na poslednú chvíľu, športové vyžitie, kultúra a rekreácia neboli nikdy dostupnejšie. Práve z tohto dôvodu Stupava patrí medzi najobľúbenejšie mestá západného Slovenska. Veľkým plusom (obzvlášť pre mladú rodinu) je, že v porovnaní s inými lokalitami poskytuje nižšie náklady na bývanie a celkové fungovanie v spoločnosti.

Bezproblémové parkovanie

Možnosti parkovania sú ďalším rozhodujúcim kritériom pri výbere nehnuteľnosti. Povedzme si na rovinu, nikomu sa nechce každý večer po práci hľadať voľné miesto na odstavenie auta. Parkovanie v Noemis Stupava je výborne riešené – v pláne je vytvoriť 250 parkovacích miest, pričom 198 z nich má byť v podzemných garážach pod jednotlivými objektmi a 52 v exteriéri. 

Pocit skutočného domova – presne to zažijete v byte Noemis Stupava

Bývať v útulnom a bezpečnom byte za výhodnú cenu nie je všetko. Dôležitý je autentický pocit domova, čo Noemis rozhodne spĺňa. Prispieva k tomu súkromná oddychová zóna s parkom, posedením a zeleňou. V priaznivom prostredí, ako je toto, oveľa jednoduchšie vznikajú nové priateľstvá. A byť obklopený dobrými a nekonfliktnými ľuďmi je základ, pokiaľ ide o tak dôležitú investíciu, ako je kúpa nového bytu. 

Dokončenie projektu Noemis Stupava sa plánuje už na jeseň tohto roka a momentálne prebieha predpredajová fáza. Pre vyššie spomenuté výhody a skvelé ceny idú byty doslova na dračku, preto je teraz najvyšší čas na rezerváciu. 

Newsletter

Prihláste sa
pre odber noviniek

Nezmeškajte novinky o našich projektoch

Zadajte váš e-mail