Investovanie do rekreačných nehnuteľností

Investovanie do rekreačných nehnuteľností

Premýšľate, do čoho investovať? A čo tak rekreačné nehnuteľnosti, ktoré sú pre investorov v súčasnosti mimoriadne atraktívne? Faktom je, že za posledné dva roky boli ľudia takmer nonstop zatvorení medzi štyrmi stenami a ich túžba po zmene prostredia rapídne vzrástla.

Únik z reality a skvelá investičná príležitosť

Niet sa čomu čudovať, vychutnávať si ničím nerušené chvíle v krásnom apartmáne obklopenom prírodou, je snom mnohých ľudí. Ak sa rozhodnete investovať do rekreačných nehnuteľností, bude to mať prínos nielen pre vás, ale aj hostí, ktorí si budú chcieť u vás oddýchnuť. Iste viete, že Slováci sú, čo sa týka investovania, skôr konzervatívnejší a dlhodobo je pre mnohých najzaujímavejšie práve investovanie do nehnuteľností. 

Luxusný komplex v mimoriadne atraktívnej lokalite

Pokiaľ už máte určitý všeobecný rozhľad o investičných príležitostiach a seriózne zvažujete kúpu rekreačnej nehnuteľnosti, určite vás bude zaujímať projekt Château Révay. Ide o apartmánový komplex spolu s kaštieľom, ktoré sa nachádzajú v ikonickom historickom parku z obdobia renesancie. 

A prečo je táto príležitosť taká špeciálna? Unikátny Kaštieľ Révay patrí medzi Národné kultúrne pamiatky, čo robí túto ponuku ešte viac jedinečnou. Stráviť víkend na tak vznešenom mieste, to už je iná káva. Kaštieľ s apartmánovým komplexom a krásnym parkom su situované v malej dedinke Turčianska Štiavnička (približne 10 km od Martina), ktorá je známa pre svoje pokojné prostredie a peknú prírodu. 

Čo ponúkajú jednotlivé apartmány?

Ako sme už spomenuli, jednou z kľúčových benefitov je zaujímavá lokalita a taktiež priestor na dokonalý a neobmedzený relax. To, čo každý očakáva od oddychového pobytu, je súkromie a ticho. Presne to vám apartmány sľubujú a každé ráno po zobudení na tomto mieste sa budete kochať výhľadom na park s bohatou zeleňou. Komplex pozostáva zo siedmich apartmánových domov, pričom nie je núdza o dostatok parkovacích miest.

Zrejme sa pýtate, v akom vyhotovení budú apartmány dostupné, Máte dve možnosti – holobyt, ktorý si môžete nechať zariadiť presne podľa vašich predstáv alebo štandardne vybavený apartmán na kľúč

Atraktivitu znásobuje aj to, že majitelia a ich hostia počas pobytu môžu tráviť čas v priestoroch anglického parku a podľa nálady si vychutnať pasívny alebo aktívny oddych, či už pri cvičení vo fitness centre alebo na outdoor skupinových cvičeniach, v luxusnom wellness centre, alebo v krásnej živej záhrade.

Na výber máte z troch druhov apartmánov

Na celom projekte je lákavé to, že ide o kombináciu historického meštianskeho exteriéru, ktorý krásne zapadne k renesančnému kaštieľu s najmodernejšou stavebnou technológiou. K dispozícií sú jednoizbové apartmány s výmerou s väčším centrálnym priestorom s kuchynským kútom od 28 m2, dvojizbové apartmány so spálňou, kuchynskou a obývacou časťou od 31 m2 a trojizbové apartmány s dvomi spálňami a efektívne prepojenou obývacou, kuchynskou a jedálenskou časťou od 52 m2. 

Kto sa stará o správu apartmánov?

Žiadne obavy, nemusíte byť prítomní 24 hodín 7 dní v týždni. O servis, upratovanie a prenajímanie apartmánov či služby recepcie sa postará tím odborníkov. Zaujímavosťou tohto projektu je, že majitelia sa tešia z výnosov aj bez ich priamej účasti, čo vyhovuje časovo vyťaženým ľuďom. K dispozícii je tiež viacero hotelových programov. Vás a vašich budúcich nájomcov určite potešia aj špeciálne zľavy na gastro, wellness a doplnkové služby, ktoré poskytuje Château Révay

Ak sa chcete o tejto jedinečnej príležitosti dozvedieť viac, kliknite na chateaurevay.sk, kde nájdete všetky potrebné informácie. 

Newsletter

Prihláste sa
pre odber noviniek

Nezmeškajte novinky o našich projektoch

Zadajte váš e-mail