ISTRINKA: nádherné bývanie uprostred prírody s výhľadom na Tatry

ISTRINKA: nádherné bývanie uprostred prírody s výhľadom na Tatry

Predstavte si, že sa ráno zobúdzate s výhľadom na tatranské štíty. Že sa môžete prejsť po krásnej prírode a nadýchať čerstvého horského vzduchu, no napriek tomu nebudete príliš ďaleko od civilizácie. ISTRINKA je jedinečný projekt v novovytvorenej časti podtatranskej obce Mlynica. Pokojné bývanie v byte či apartmáne s nádherným výhľadom na Vysoké Tatry je lákadlom pre najnáročnejších klientov. Spoznajte ISTRINKU spolu s nami.

Prostredie v okolí ISTRINKY vás očarí bez ohľadu na čo, či ste milovníkom turistiky, lyžovania, cyklistiky, alebo preferujete pokojné lesné prechádzky. Za mestským ruchom tiež nemusíte chodiť ďaleko, v blízkosti sa nachádza Poprad s dobrou občianskou vybavenosťou a výbornou dopravnou dostupnosťou.

Do 5 km je napojenie na diaľnicu D1, priamo v obci je letisko pre malé lietadlá a letisko Poprad Tatry je vzdialené iba 5 km. Mlynica sa nachádza na hranici TANAPu, 10 km od mesta Poprad a 8 km od mesta Vysoké Tatry. Dynamicky sa rozvíjajúci región s potenciálom rastu cien nehnuteľností je atraktívny nielen pre tých, ktorí hľadajú bývanie, ale aj pre tých, ktorí majú záujem o kúpu investičnej nehnuteľnosti.

Čo si každý zamiluje na Istrinke?

Rekreačné útočisko obklopené malebnou podtatranskou prírodou ponúka rôzne možnosti trávenia voľného času. Svoju oázu pokoja tu nájdu ľudia všetkých vekových kategórií – mladé páry, rodiny s deťmi i seniori. ISTRINKA je ideálne miesto na trávenie voľných dní s rodinou.

Medzi najväčšie prednosti ISTRINKY patrí jedinečný výhľad na Vysoké Tatry. Komfort rekreačného či stáleho ubytovania tak naberá úplne novú úroveň a umocňuje exkluzivitu celého projektu. Hoci ide o moderné ubytovanie, minimalistická a nadčasová architektúra perfektne súznie s prírodným tatranským prostredním.

Investujte do ISTRINKY a zhodnoťte vaše peniaze

Pre tých ktorí hľadajú výhodnú investičnú príležitosť, je ISTRINKA tou pravou voľbou. Okrem nezabudnuteľných zážitkov a relaxu môžete využiť byty a apartmány na zhodnotenie vašich financií. Investovanie do rekreačných nehnuteľností sa oplatí, keďže mestá sa rozrastajú a ľudia čoraz viac bažia po oddychu v prírode. Byty a apartmány v ISTRINKE môžete využívať na prenájom pre turistov vo Vysokých Tatrách.

Vybavovanie úveru je na dlhé lakte, využite možnosť financovania

Vybavovanie hypotekárneho úveru nie je prechádzka ružovou záhradou, preto ISTRINKA ponúka výhodné možnosti. Financovanie 20/80 zahŕňa podpis rezervačnej zmluvy a zaplatenie rezervačného poplatku vo výške 5000 €, podpis Zmluvy o budúcej kúpnej zmluve do 30 dní od podpisu rezervačnej zmluvy a zaplatenie druhej časti vo výške 20 % kúpnej ceny. Po nadobudnutí právoplatného kolaudačného rozhodnutia prichádza čas na podpis kúpnej zmluvy a zaplatenie zvyšnej časti kúpnej ceny.

Čo môžete zažiť v okolí ISTRINKY

Okolie ISTRINKA je rajom pre milovníkov športu. Turistické chodníky, lyžiarske strediská, aquaparky a široká ponuka športových aktivít počas zimnej aj letnej sezóny vám ponúkajú nekonečné možnosti trávenia voľného času.

Obec Mlynica má kompletnú občiansku vybavenosť a je vo výbornej dostupnosti turisticky obľúbených destinácií. Pokojné bývanie v novovytvorenej časti obce v obklopení prírody s výhľadom na Vysoké Tatry osloví aj tých najnáročnejších klientov. Primárnym cieľom projektu ISTRINKA je poskytnúť záujemcom nové byty či apartmány na bývanie alebo relax.

ISTRINKA je viac než len miesto na bývanie. Je to miesto, kde sa stretáva pokoj prírody s moderným bývaním, všetko s nádherným výhľadom na Vysoké Tatry. Kolaudácia ISTRINKY bude prebiehať v 4. kvartáli roku 2024.

Newsletter

Prihláste sa
pre odber noviniek

Nezmeškajte novinky o našich projektoch

Zadajte váš e-mail